Podaj swój adres email jeżeli chcesz być informowany o aktualnej ofercie firmy OKO-PLAST.

Zakład produkcyjny :
Chrzanów - Bolęcin
ul. Fabryczna 473
tel/fax (+48 32) 613 75 61, 613 75 82

 

Prężny rozwój firmy OKO-PLAST


Firma OKO-PLAST, mieszcząca się w Bolęcinie, istnieje na rynku już od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą i montażem okien i drzwi PCV oraz wdrażaniem i dostawą linii i pojedynczych maszyn do produkcji stolarki okiennej. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw potrzebom Klienta, czyli kompleksowe, profesjonalne doradztwo od projektu do montażu. W taki sposób osiągamy tak dziś cenioną solidność i jakość. Profile do produkcji okien dostarczane są przez koncern SALAMANDER oraz innych wiodących niemieckich dostawców, co niewątpliwie wpływa na jakość i trwałość naszych wyrobów.
Poza popularnymi wyrobami proponujemy również okna bardziej zaawansowane technicznie - takie jak systemy zlicowane, cztero- i pięciokomorowe w celu osiągnięcia najlepszej izolacji akustycznej i termicznej. Dział produkcji okien wytwarza produkt końcowy, dla którego jakości decydujące znaczenie mają wszystkie składniki i sposób ich przetwarzania. Do produkcji wyrobów używamy wyłącznie materiałów wysokiej klasy, nabywanych od najlepszych dostawców. Cały proces produkcji podlega ciągłej zakładowej kontroli jakości. Na koniec, każdy opuszczający linię produkcyjną wyrób gotowy jest szczegółowo sprawdzany.


Nasza Firma zajmuje sie rownież nietypowymi zamowieniami, wykonuje je Szybko, Tanio i Solidnie!. Okna i drzwi wykonane przez OKO-PLAST ze względu na estetykę i walory techniczno-wytrzymałościowe mogą być stosowane w każdym rozwiązaniu architektonicznym, w tym również przy renowacji starych i zabytkowych kamienic. Szczególną uwagę zwracają na siebie środki bezpieczeństwa. Zamknięta konstrukcja ze wzmocnienia stalowego gwarantuje nie tylko najlepszą stabilność i długowieczność, lecz także ochrone przed niepożądanym wejściem.


OKO-PLAST zapewnia:

Pragniemy również podziękować wszystkim swoim dotychczasowym klientom za zakup okien w naszej firmie. Mamy pewność, że dzięki Państwa zaufaniu do naszego produktu możemy się stale rozwijać i doskonalić.

Natomiast wszystkim tym z Państwa, którzy stoją właśnie przed decyzją, na jakie okna się zdecydować - szczerze polecamy nasze produkty.
Różnorodność okien wyrażająca się poprzez możliwość kompozycji kształtów, kolorów, rodzajów szyb w naszych oknach potrafią zaspokoić każde gusta. Wszystko to oferujemy przy utrzymaniu najniższej ceny produktów.